باسلام برهمگی:)) من این وبلاگ رو ساختم برای اینکه تلاش کنم به ارزوی خودم برسم که همون معلمی است خیلی ها این سوال براشون پیش میاد که معلمی شغل خوبی نیست و برو تجربی بخون ولی به نظر من باید اون رشته ای رو که دوست داری بخونی و موفق باشی من خیلی از کسایی رو می شناسم که به خاطر اینکه دوستشون گفته رشته تجربی یا ریاضی فیزیک رو بخون اون ها هم به حرف دوستشون گوش دادند ولی اخرش موفق نمی شوند اون رشته ای که مد نظره ادم در ان موفق میشه خوب داشتم می گفتم این سایت رو ساختم تا دلنوشته هام رو در ان بزارم و شما بخونید و امیدوارم که لذت ببرید و خوشتون بیاد. معلمی عشق است یعنی در سختی ها دانش رو به دانش اموزان یاد می دهد و خودش هم لذت می برد بعضی از وقت ها که بچه ای درس نمی خونه بهش می گه برو از کلاس بیرون ولی بچه با هزار التماس از معلم خواهش می کند که این بار هم ازشش ببخشد و معلم با دلی پاک می گوید این بار اخرت باشه من یعنی تا حالا که معلم داشتم بهشون احترام گذاشتم روزی نشده که درس نخونم خودم که معلمی دو دوست دارم می خواهم همون وقت از معلم اجازه بگیرم و بگم ادامه اش رو خودم درس بدهم ولی یک حسی نمی گذاره می گه صبر کن حتما یک روزی به جای معلم می ایستی و خودت درس می دهی و لذت می بری انشا الله تا اخر سالی که می خواهم معلم شوم این وبلاگ رو می چرخونه امیدوارم شما هم سایت من رو دنبال کنید بازم ممنون که مطالب من رو میخونید خیلی ممنون

ادرس سایت:

http://loveteacher.blog.ir/

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها